KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9591841
nr 959 1841
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulpturer, 2 st, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), gips och metall, ej signerade, längd: 26-30 cm, höjd: 16-18 cm
Kondition: skador, lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:45:19
3/5 17:46:31
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt